Blog @tombene Edovacesta.cz SPDev.cz NEXTtwenties.cz
Blog Tombene
  @tombene
Mým nosným projektem je Vize NEXT Twenties - Next 20s. Je to Vize pro dvacátá léta a mladé lidí kolem 20 let plus mínus libovolně.
NEXT Twenties.cz

  
 
 
 
počítadlo.abz.cz
Rychlý výběr:  
Naše vize

Naše vize
07. říjen 2011  

Projekt vytvoření technologického centra a farmy pro mladé talentované programátory,konstruktéry a vývojáře s přímými výstupy do progresivních inovačních záměrů výrobní sféry s důrazem na konkurenceschopnost naší ekonomiky. Mladí lidé mají úžasnou schopnost kreativně tvořit, mají mimořádnou schopnost pozorovat, nebojí se chybovat a když něco neví, zkusí to. Měli bychom přijmout nové principy jak tyto nadané děti vzdělávat v dnešní době, kdy se inovační cyklus výrobků počítá na roky. Jejich tvůrčí schopnosti jsou pro naši konkurenceschopnost velmi důležité. Mladíci, kteří stvořili Facebook a ani Bill Gates a Stev Jobs z Apple nikdy nevystudovali vysokou školu. Koneckonců Jágr ani Bolt také nemají vystudovaný tělovýchovný institut. Proto ta „ Farma „… My tomuto přístupu říkáme pracovně vzdělanostní baypass. Spočívá v tom, že se z těch nažhavených mladíků, v období kdy by měli jít na gymnázium a nebo na VŠ vyždímá maximum jejich kreativity a zápalu a pak by si ve 22 letech např. za 2 roky dodělal speciálním dálkovým studiem VŠ. Ve svém specifickém oboru budou mít totiž znalosti nad svými profesory. Jinými slovy, vysokoškolské vzdělávání mladé lidi částečně korumpuje a učí je, mírně řečeno, úhybným, netvůrčím manévrům. Jakmile se totiž mladý člověk začne bát následků chyb - dospěl.

Více informací, přílohy, tisk Autor, zdroj : Ing. Tomáš Smutný

Ukradeno z Facebooku Jindřich F.Bobák
03. leden 2018  

Je to otřesné zlikvidovat Babiše jen proto , že ukázal na zloděje a chce zavést finanční pořádek. Že vybudoval Čapí hnízdo a vzal dotaci 50 mil. Kč je vyloženě směšné proti sponzorovi pravičáků Bakalovi , který přinesl neštěstí do hornických rodin a potápějící koncern výhodně prodal. A proti Koženému, který zlikvidoval velmi výnosnou mořskou flotilu kotvící ve Štětíně a budovanou v Gdaňsku čítající přes 10 zámořských lodí, a dalším tunelům včetně Blanky. V těchto defraudacích se odepsalo 800 mld. Kč a nic se neděje - klid po pěšině a pravicové strany kvetou a lid jim to umožňuje. Tak třeba na Magistrátu hl. města Prahy je staronová koalice v počtu 34 členů oproti 32 členům opozice - jeden člen TOP 09 přeběhl na druhou stranu. A proč? Protože zastupitelé berou plat 80.000 Kč a dále jsou v mnoha správních radách za 20 až 30.000 Kč/měsíc. Česká mediální sekce dostala příslib 200 milionů korun jako zálohu na zajištění umělé "nenávisti" obyvatel proti ANO. Budete svědky rozsáhlé kampaně proti prezidentu Zemanovi a ANO. Chystá se očerňování prezidenta Zemana a umělý "skandál" jeho dcery! Vše je smyšlené a je to dílem kolektivu vedení zpravodajství TV Nova, které má přislíben velký balík peněz. Ty však nemají putovat do TV Nova přímo, ale prostřednictvím "objednané reklamy" jistých holandských a českých společností, které mají vždy něco společného. Pokud ODS a TOP09 ztratí moc ovládat zemi, a uplatňovat vliv společností PPF Group N.V. a CME Media Enterprises B.V. v České republice, budou mít těžký život a nemají jako strany šanci na přežití. Celé vedení totiž bude postupně zadrženo a bude všem sdělováno obvinění z řady závažných trestných činů. Celé vedení TV Nova je nyní pod dohledem jistých zahraničních agentur a pohyby peněz na jejich účtech a cestování konkrétních zainteresovaných osob jsou předmětem stálého monitorování. Mimo jiné připravila ODS a TOP09 český stát od roku 2006 o 880 miliard korun a valná většina členů ODS ve vysokých funkcích je šetřena policií pro důvodná podezření z mnoha majetkových trestných činů mimořádně velkého rozsahu! ... Nejde o sympatie k tomu či onomu, ale o pravdu a vyšší princip mravní

 
.:  Daruj přes PyPal  :.
;
.:  N o v i n k y  :.

NEXT Twenties startup next20s@benecz.cz